×

Specjalista / Specjalistka ds. ofertowania

Realizujemy prace geotechniczne na terenie całej Polski oraz Europy m.in. Słowacji, Czech, Austrii i Niemiec.

Firma Tergon poszukuje osób do pracy w dziale ofertowania na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. kosztorysowania i ofertowania
Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Chcesz wiedzieć więcej o nas?

Nie jesteśmy ogromną korporacją, nie mamy rozbudowanej struktury – dzięki temu panuje bardzo dobra atmosfera, ale równocześnie każdy działa bardzo samodzielnie. Dlatego właśnie samodzielność to jedna z ważniejszych cech, jakiej oczekujemy od pracowników.

Na tym stanowisku dodatkowo sumienność i skrupulatność będzie niezbędna, aby prowadzić dokumentacje. Działamy szybko, dlatego też wymagamy dynamiki w pracy i umiejętności pracy pod presją. Ale spokojnie – akceptujemy potknięcia! No i mamy cudowną Kadrową, pomocnych Inżynierów i wyrozumiałych Prezesów (choć wiadomo – wymagających).

Masz doświadczenie (min. rok) w pracy w firmie budowlanej na stanowisku związanym z przygotowaniem produkcji, ofertowaniem czy kosztorysowaniem? Zapraszamy do aplikowania!


W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@tergon.pl lub poprzez formularz na stronie PRACUJ.PL